سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

گلدانهایی شیک از جنس دور ریختنیها (همراه آموزش)

در تاریخ : 94.02.15

سرزمین آریایی http://ariae.ir/ : در این بخش شما میتوانید با استفاده از بطریهای نوشابه یکبار مصرف و ... بعنوان یک وسیله تزئینی برای محیط خود استفاده نموده و از زیبایی آن لذت ببرید. با سرزمین آریایی همراه باشید.

دکوراسیون

دکوراسیون

 

برای تهیه گلدان بالا ، به یک عدد بطری نیاز دارید که با استفاره از قیچی ، ابتدا قسمت گردن را جدا و یک سوم از قسمت بالایی را به صورت موازی و نواری برش زنید و سپس لبه برش خورده را به سمت بیرون تا زده و گلدان شما آماده استفاده میباشد. با استفاده از روبان یا نوارهای تزئینی ، تزئین نمائید.

 

دکوراسیون

دکوراسیون

 

برای این گلدان شما ابتدا قسمت سر بطری را جدا کرده و سپس با یک کاغذ رنگی یا پارچه رنگی ، دور بطری را بپوشانید و با نوار یا روبان آن را تزئین نمائید.

 

دکوراسیون

 

ابتدا پوست تخم مرغ رااز قسمت بالا مقداری بشکنید و مواد داخل آن را خارج نمائید و خوب بشوئید و سپس یک عدد رول مقوایی دستمال توالت را به ارتفاع 1 تا 2 سانت برش بزنید و به پوسته تخم مرغ بچسبانید و داخل آن خاک یا خزه بریزید و گل خود را داخل آن قرار دهید.

 

دکوراسیون

 

برای گلدان بالا ،  یک سوم بطری نوشابه را جدا کرده و سپس چسب زده و با نوارهای رنگی بصورت منظم یا نامنظم اطراف بطری را بپوشانید و دو سوراخ بصورت قرینه ایجاد و با بند آنرا پس از قراردادن گل آویزان نمائید.

 

دکوراسیون

این گلدان هم مانند گلدان قبل، آماده و آویزان نمیشود.

 

سرزمین آریایی http://ariae.ir 

 

دسته بندی : هنر » کاردستی
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
پست های ویژه