سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

کسب در آمد از اینترنت

در تاریخ : 94.02.08

 کسب در آمد اینترنتی

 

کسب درآمد

 

اگر بدنبال کسب و کاری ساده و بدون سرمایه هستید ، میتوانید این راه را نیز امتحان کنید. بخصوص اگر شما یک خانم هستید که نمی توانید به کار در خارج از منزل مشغول شده و امرار معاش نمائیدريا، به شما پیشنهاد میکنیم حتما این راه را امتحان کنید. متضرر نخواهید شد و در عوض با هیچ سرمایه ای ، سرمایه ای کلان را بدست خواهید آورد. برای شروع کار ، به یک دستگاه کامپیوتر و یک خط اینترنت و یا یک عدد تبلت و یا گوشی اندرویدو یک خط اینترنت ( یا تبلتهای سیم کارت خور ، که بتوانید اینترنت را فعال کنید ) نیاز دارید . در ضمن سرعت اینترنت شما نیاز نیست که حتما زیاد باشد وبا استفاده از مرورگر فایر فاکس ( حتما باید روی تبلت یا گوشی اندروید یا کامپیوتر شما نصب شود) و غیر فعال کردن تصاویر سایتها ، با هزینه ای بسیار کم برای اینترنت و باز کردن بنر زیر ، عضو این سایت (میترا رنک) شده و سپس روی قسمت ورود به سایت کلیک کرده و روی قسمت فعالیت و کسب در آمد کلیک و پس از باز شدن این قسمت ، روی مستطیل پائینی قسمت قرمز رنگ کلیک و اجازه بازدید خودکار را بدهید. درضمن باید اجازه پاپ آپ را نیز به این سایت بدهید تا بصورت خودکار ، بازدیدها انجام شوند.

دقت کنید که گوشی یا تبلت یا کامپیوتر شما تا زمان انجام بازدید شما در روز ( تا هر ساعتی که میخواهید) غیر فعال یا خاموش نشود زیرا بصورت خودکار از سایت خارج شده و میبایست مراحل قبل را (ورود به حساب کاربری و ...) تکرار کنید. 

سرزمین آریایی : برای عضویت بر روری این لینک و یا تصویر زیر کلیک نمایید

 

 

 

 

 

 

در صورتیکه علاقمند به سرمایه گذاری در این سایت هستید نیز با خیال راحت اقدام به این کار نمائید و در غیر این صورت ، با درآمد خودتان سرمایه گذاری کرده و سود بالایی کسب نمائید . 

در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی ، به آدرس info@ariae.ir ایمیل زده و پاسخ خود را دریافت نمائید.

 

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم حضرت معصومه (س) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه