ورود به سایت

 

دانلود رایگان سریال رقص روی شیشه فصل اول

دانلود مسابقه رالی ایرانی 2

دانلود رایگان سریال احضار

دکوراسیون شیک با بطری نوشابه ! ( همراه با آموزش تصویری)

در تاریخ : 94.02.06

با بطری نوشابه بسازید!

 

سرزمین آریایی: اگر میزان مصرف نوشابه خانواده شما زیاد است، میتوانید بطریها را در سطل زباله نینداخته و از آن برای ایجاد دکوراسیونی جالب استفاده نمائید. البته مصرف نوشابه به مقدار زیاد قطعا برای سلامتی شما بسیار مضر است . 

در تصاویر زیر که بنمایش درآورده ایم ، میتوانید با دور ریز نکردن بطریهای یکبار مصرف نوشابه ، گلدانهایی زیبا و کارآمد بسازید و لذت ببرید.

سرزمین آریایی همواره در تلاش است تا شما بتوانید از هزینه های خود کم کرده و با هنر خودتان ، اقدام به زیبایی فضاهای خود بنمائید و بهترین و بیشترین استفاده را از به ظاهر زباله های خود ببرید. 

 

گلدان

 

در تصویر بالا گلخانه ای با استفاده از بطریهای نوشابه تهیه شده و به این صورت که قسمتی به اندازه 5 سانتی متر از قطر و حدود 10 تا 15 سانتی متر از طول بطری را برش زده و سپس مقداری خاک را ریخته و گوشه ها را کاملا پر کرده و گیاه خود را در آن قرار دهید و در پایان مقدار دیگری خاک ریخته و با استفاده از نخهای محکم و یا سیمهای مفتولی، دور گردن و پائین بطری پیچیده و آن را آویز نمائید.

این گلدانها را میتوانید برای کشت انواع سبزیجات و صیفی جات و ... در مکانهایی با فضای کم که نورگیر خوب یا متوسط (بسته به نوع گیاه ) دارند، بکار برده و یک گلخانه جالب داشته باشید. 

 

 

گلدان

 

با استفاده از بطریهای طرح دار و یا ساده که خودتان روی آن با رنگهای ویترای یا گواش و... طرح ایجاد کرده اید و قسمت گلویی بطری که در تصویر با رنگ آبی نشان داده شده ، و بصورت دالبری برش خورده ، این گلدان زیبا را بسازید و با ریختن خاک و قرار دادن گیاه خود در آن ، و استفاده از پایین بطری بعنوان زیر گلدانی ، از دور ریختنی خود ، نهایت استفاده را برده و به سلامتی محیط زیست کمک کنید.

 

گلدان

 

مانند تصویر ، بطری را با برشهای دالبری که با خودکار روی بطری ایجاد کرده اید، به دونیم کرده و با استفاده از یک cd کهنه و بلا استفاده ، یا درب های رب  یا قوطیهای شیر خشک کودک، بعنوان پایه استفاده کرده و با رنگ آمیز ی بدلخواه، و در پایان قرار دادن گیاه در این گلدان ، لذت ببرید. 

 

گردآوری:سرزمین آریایی

 

دسته بندی : تصاویر » دکوراسیون
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حاصل جمع دو با دو به حروف چند می شود ؟
پاسخ : *
پست های ویژه