ورود به سایت

 

مبل شیک با تایر کهنه! (همراه آموزش)

در تاریخ : 94.02.05
فیس بوک
تویتر
گوگل پلاس
فیس نما

با تایر کهنه ، مبل شیک بسازید

 

 

مبل

 

اگر تایر خودروتان را تعویض کرده و آن را دور ریز میکنید، دیگر این کار را انجام ندهید چون میتوانید با اندکی صرف وقت، این تایر زشت کهنه را به دکوراسیون شیک در منزل مبدل نمائید . فقط نیاز به اندکی طناب به رنگ دلخواه و یا نخ کاموایی ضخیم دارید. ابتدا تایر مورد نظر را شسته و خشک کرده و سپس قسمت قطر بالا و پایین را پس از آغشته کردن با یک چسب محکم مانند چسبهای حرارتی یا چسب یک دو سه ، و چسباندن یک تکه تخته و یا فلز و یا هر چیزی با مقاومت بالا، روی دو سطح، همانند تصویر ، از قسمت پایین ، شروع به چسباندن طناب کرده و مرحله به مرحله سطح را با چسب آغشته و طناب را قرار دهید و دقت کنید که باید کاملا محکم و منظم انجام دهید. سپس این کار را تا قطر بالا انجام داده و بعنوان یک مبل از آن استفاده نمائید.

میتوانید بجای طناب ، از پارچه های زیبا و رنگی و پیچاندن و فیکس کردن آنها قبل از قرار دادن قسمت مقاوم رویه ، استفاده کنید. برای ایجاد راحتی بیشتر، از یک تشکچه ابری روی کار استفاده نمائید . همچنین با گذاشتن شیشه روی تایر آماده با طناب یا پارچه ، بعنوان میز استفاده نمائید.

 

لاستیک

 

گرد آوری:سرزمین آریایی

 

دسته بندی : تصاویر » دکوراسیون
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
حیات وحش و دیدنیهای ایران و جهان( مشاهده تمام مطالب )