ورود به سایت

 

با جوراب بسازید.( آدم برفی همراه با آموزش)

در تاریخ : 94.02.01

عروسکهای زیبا با جوراب

 

عروسک با جوراب

 

اگر با سرزمین آریایی همراه شوید، دیگر نیاز نیست لوازم بلا استفاده و یا دور ریختنی های خود را به سطل زباله بسپارید و میتوانید بدون صرف هزینه و یا هزینه ای بسیار کم، به طرق زیبایی از آنها در جهت تغییر محیط پیرامون خود استفاده نمائید. 

بسیاری از لوازم منزل و شخصی که از نظر شما دور ریز و بدرد نخور هستند، با اندکی تغییر و تحول، قابلیت تبدیل به وسایل زیبا و حتی شیک و فانتزی را دارند. 

در سرزمین آریایی، از اکثر زباله ها و دور ریختنیهای شما، بهترین و زیباترین استفاده ها میشود. 

 

عروسک با جوراب

 

برای ساخت عروسک زیر، شما نیاز به یک عدد جوراب سقید و یا نیمه ای رنگی و نیمه سفید نیاز دارید و مطابق تصویر، ابتدا جوراب را از ناحیه پاشنه به دو نیم کرده و ببرید و سپس قسمت بریده شده کف پا را با پنبه یا پشم شیشه و ... پر کرده و جوراب را از بالا ترین قسمت با نخ بپیچید و گره بزنید و سپس قسمت گردن را مطابق تصویر با یک تکه نخ دیگر ببندید و با استفاده از کاموای سیاه یا چشمهای آماده عروسک و ... قسمت چشم را آماده نمائید و از نخ نارنجی یا منجوق نارنجی یا زرد و ... برای بینی و از یک پارچه به رنگ دلخواه جهت شال گردن و از چند عدد دکمه به رنگهای دلخواه، جهت قسمت تنه بعنوان دکمه های لباس آدم برفی استفاده نمائید.

برای سر نیز از یک عدد جوراب بچه گانه و یا نیمه بریده شده جوراب قبلی به این صورت که یک سر آن را با نخ پیچانده و روی سر آدم برفی قرار دهید و مانند تصویر بالا از داشتن یک آدم برفی زیبا لذت ببرید.

 

گردآوری:سرزمین آریایی

دسته بندی : هنر » کاردستی
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
حیات وحش و دیدنیهای ایران و جهان( مشاهده تمام مطالب )