دانلود رایگان سریال دل

Download Rhino Series

رویای لپ تاپ بدون سیم محقق شد

در تاریخ : 94.01.24

سرزمین آریایی : شرکت اینتل برای اولین بار نمونه اولیه اولین لپ تاپ بدون نیاز به سیم را عرضه کرده که برای شارژ شدن یا اتصال به چاپگر، اسکنر و … نیازی به کابل ندارد.

 

لب تاب بیسیم

 

کاربران با استفاده از این لپ تاپ جدید دیگر نیازی به شارژرهای دارای کابل‌های دراز ندارند و برای استفاده از چاپگر، اسکنر و دیگر لوازم جانبی رایانه هم نباید از سیم استفاده کنند.

لپ تاپ مذکور می‌تواند به طور بی‌سیم به نمایشگرهای سازگار با فناوری نمایش بی سیم یا Wi-Di (Wireless Display)‌ هم متصل شود که با این کار نیازی به استفاده از پرت های HDMI  و  DisplayPort نخواهد بود.

 

اینتل اولین بار در ژوئن سال گذشته از طرح خود برای ساخت چنین لپ تاپی پرده برداشت. فعلا نمونه‌های اولیه این محصول در اختیار شرکت‌های نرم افزاری قرار گرفته تا برنامه هایی بر مبنای توانمندی های این لپ تاپ و به خصوص بی‌سیم بودن آن تولید شود.

 

تعدادی از شرکت‌های سازنده لپ تاپ مانند لنوو هم از برنامه های خود برای ساخت محصولات مشابه خبر داده اند که به طور بی سیم به دیگر نمایشگرها و حافظه های خارجی متصل می شود و می تواند داده‌ها را با سرعت ۷ گیگابت بر ثانیه انتقال دهد.

 

لپ تاپ تازه اینتل بر مبنای پردازنده های نسل ششم این شرکت با اسم کد Skylake طراحی شده است. عرضه عمومی این لپ تاپ از سه ماهه دوم سال جاری میلادی آغاز شده و قیمت آن هنوز مشخص نیست.

 

منبع : worldit

بازگشت
تگهای مطلب : لپ تاپ, لپ تاپ بی سیم
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم امام رضا (ع) ( امام هشتم ) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه