سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

آموزش آرایش چشم به سبک دهه 60 میلادی

در تاریخ : 94.01.20

سرزمین آریایی : وقتی نام جنیوری جونز به میان می آید همه معروف ترین نقش او یعنی بانوی سریال بتی دریپر را به یاد می آورند که زیبایی و جذابیت یک زن در دهه 1960 را به خوبی به تصویر می کشد و حتی هنوز هم خانم ها را میخکوب تلویزیون می کند.

 

آرایش چشم

در اینجا ریچل گودوین، آرایشگر همیشگی جونز، نوع دیگری از آرایش دهه 60 را ارائه می دهد؛ یکی از آرایش های چشمی که آن موقع مثل بمب صدا کرد. مدلی که یادآور چشم های جذاب ولی غم انگیز جولیان مور در فیلم مرد تنها است. با گودوین همراه شوید تا چشمهایی با مد روزگار دهه 60 داشته باشید.

 

وقتی نام جنیوری جونز به میان می آید همه معروف ترین نقش او یعنی بانوی سریال بتی دریپر را به یاد می آورند که زیبایی و جذابیت یک زن در دهه 1960 را به خوبی به تصویر می کشد و حتی هنوز هم خانم ها را میخکوب تلویزیون می کند.

در اینجا ریچل گودوین، آرایشگر همیشگی جونز، نوع دیگری از آرایش دهه 60 را ارائه می دهد؛ یکی از آرایش های چشمی که آن موقع مثل بمب صدا کرد. مدلی که یادآور چشم های جذاب ولی غم انگیز جولیان مور در فیلم مرد تنها است. با گودوین همراه شوید تا چشمهایی با مد روزگار دهه 60 داشته باشید.

 

شش مرحله آموزشی:

  • استخوان ابرو:

گودوین با یک قلموی سر کج سایه کرم رنگی به استخوان ابروی جونز می زند و آن را تا انتهای ابروهایش پخش می کند تا چهره را بازتر کند. او نوع آرایش را جوری انتخاب کرده که تاکید بیشتر بر روی حالت دراماتیک چشم ها باشد در نتیجه زیاد به آرایش ابروها نمی پردازد.

  • خط دور چشم:

برای خط پشت پلک، گودوین از یک قلم آرایش نوک تیز استفاده کرد و با آن رنگ دودی تیره از سری سایه های میستر کوادرا شنل را از پشت چشم تا استخوان ابرو کشید و خواست با این کار به چشم عمق بدهد.

  • پلک:

برای تمیز نشان دادن پلک و ابرو گودوین از یک مداد چشم کرم رنگ استفاده می کند و پشت پلک و ناحیه زیر ابرو را با آن می پوشاند. سپس با گرمی سر انگشتانش کمی آن را به خورد چشم می دهد و کمی هم با سایه دودی مخلوطش می کند.

  • خط چشم:

گودوین از رد خط چشم بالایی شروع می کند و در بیرونی ترین قسمت خط چشم و به موازات انتهای خط ابرو یک نقطه می گذارد ( این کار نقطه پایان خط را مشخص می کند). با یک قلم سر کج آغشته به مایع خط چشم پشت چشم را خط می کشد به طوری که هر چه به سمت بیرون می رود خط پهن تر می شود. خط پایین چشم را هم بکشید اما سعی کنید این خط باریک تر باشد و به خط بالایی هم وصل نشود. گودوین از یک مداد کرم رنگ بین این دو خط استفاده می کند و سپس خط چشم را کمی با انگشتش به طرف داخل پخش می کند تا جلوه مدرنی به چشم ببخشد.

  • مژه ها:

گودوین چهره دهه 60 را با ریملی که به تمام مژه های بالا و پایین می زند، جذاب تر می کند.

  • پایان کار:

برای اینکه چشم ها جلب توجه کنند، گودوین یک لایه سبک کانسیلر به صورت جونز می زند تا هرگونه قرمزی را در چهره از بین ببرد و رنگ طبیعی پوست او را بیشتر نشان دهد. گودوین حتی رژگونه هم نمی زند و در آخر فقط به یک رد کوچک از رژلب صورتی اکتفا می کند.

 

 

 

منبع : Nikoo

دسته بندی : هنر » گریم و زیبایی
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
پایتخت ایران کدام شهر است ؟
پاسخ : *
پست های ویژه