دانلود رایگان سریال دل

دانلود سریال موچین

آیا می خواهید درآمد خود را افزایش دهید؟

در تاریخ : 94.01.16

سرزمین آریایی : داشتن چند منبع درآمد به شما کمک می کند  تا در برابر فراز و نشیب های اجتناب ناپذیر چرخه های اقتصادی و صنعتی از خود و خانواده تان به خوبی محافظت کنید.

 

کسب درآمد

 

وقتی شما تنها بر اساس یک منبع کسب درآمد ریسک می کنید، در نهایت هم از همان راه پول بدست خواهید آورد و این شرایط ممکن است شما را با مشکل مواجه کند. شما ممکن است به صورت فعال یا غیر فعال در شغل های دوم و سوم خود فعالیت داشته باشید. ممکن است کسی در ازای انجام کاری که به آن علاقه دارید به شما مبلغی پرداخت کند ( فعال) و یا اینکه بدون انجام فعالیت زیادی از کسی پول دریافت کنید ( غیر فعال). اگر در چند زمینه  صنعتی فعالیت داشته باشید، از چند راه مختلف کسب درآمد کنید و هنگامی که بازار یکی از این مشاغل راکد شود امکان فعالیت در شغل های دیگر و سود بردن از آنها برای شما وجود خواهد داشت و این ضریب امنیت شغلی شما را افزایش می دهد.

این رمز موفقیت افراد ثروتمند است که متاسفانه خیلی از مردم هنوز آن را فرانگرفته اند. خوشبختانه انجام  این کار پیچیده و دور از ذهن نیست. با یافتن منبع درآمد دیگری اولین قدم را در آن راه برداشته اید. راهکاری که به شما کمک می کند تا درآمد ماهیانه خود را بیشتر از آنچه تصورش را می کنید افزایش دهید.

 

1.برای خود امنیت مالی ایجاد کنید

تا زمانی که امنیت کاری شغل اول شما تضمین نشده است، برای کار دوم اقدام نکنید. اگر شغل شما به گونه ای است که درآمد روزانه دارید یا اینکه شغل متعلق به خود شماست، قبل از اقدام برای یافتن شغل دوم، سعی کنید روی مشخص کردن میزان درآمد ماهیانه خود از شغل اول تمرکز کنید تا مطمئن شوید که از طریق این شغل هزینه های ماهیانه شما تامین می شود.

 

2. توانایی هایی خود را مشخص کنید

هر کسی  استعدادها، توانایی ها، تجربیات و ارزش های منحصر به خود را دارد. توانایی ها، دانش و تجربیاتی را که دیگران به آنها نیاز دارند و در ازای آن پول پرداخت می کنند را معین کنید. فکر کنید که شما ازچه قابلیت های برخوردارید که کمتر کسی در آن زمینه تبحر دارد.

ویژگی های شخصیتی شما، ارزش های شما را از بقیه متفاوت می سازند. بعضی از افراد ممکن است از شما بیشتر از افراد دیگری که استعدادهای مشابه شما داشته اند استقبال کنند.

دانش چیزی است که شما می توانید به سرعت میزان آن را افزایش دهید. آنتونی رابینز در یکی از کتاب های خود نوشته است ” افراد موفق دانش و اطلاعاتی دارند که بقیه ندارند”. شما به وکیل و پزشک در ازای دانشی که شما ندارید پول می دهید.

با افزایش دانش و اطلاعات در زمینه خاصی که به آن علاقه دارید، به طور همزمان ارزش و احترامی  که بقیه برای شما قائلند  را افزایش می دهید. دانش خود را به بقیه یاد دهید و یا در جهت کمک به آنها مورد استفاده قرار دهید.

 

3. زمینه فعالیت خود را مشخص کنید

بررسی کنید که به چه کسانی می توانید بیشترین کمک را بکنید. بر اساس کمکی که به دیگران، در حل کردن مشکلات و افزایش اعتبار، می توانید بکنید، شغل مورد نظر خود را  تعیین کنید.

 

4. گروه ویژه ای برای خود تشکیل دهید

کارآفرین میلیونر “دن کنی”  می گوید :” با ارزش ترین دارایی شما لیست ایمیل شماست، سعی کنید آن را  افزایش دهید. من به لیست مخاطبان ایمیل خود فقط به دید لیستی از نام ها نگاه نمی کنم، بله آنها را گروه هی از افراد با امیدها و آرزوهای منحصر به فردمی بینم.

 

5. از گروه خود در رابطه با نیازها و علائق آنها سوال کنید

شما می توانید حدس بزنید که نیاز ها و علائق اعضای گروه شما چه چیزهایی هستند. زمان مناسبی را صرف انجام این کار کنید و امیدوار باشید که حدس های شما درست خواهند بود. به خاطر داشته باشید که امید معمولا بهترین راهکار ممکن است.

می توانید ایمیلی برای آنها بفرستید و از  آإنها سوال کنید که در چه زمینه هایی نیاز به کمک دارند. از آنها بخواهید تا نظرات خود را به صورت آزادانه اعلام کنند، تا گزینه های متنوعی را پیش روی شما بگذارند.

 

6. راه حلی پیشنهاد دهید

وقتی که گروه کاری به شما می گویند به چه مهارت هایی نیاز دارند، این بهترین فرصت برای نشان دادن قابلیت ها و تلاش برای انجام کار مورد نیاز است. کار مورد نظر ممکن است تولید یک محصول خاص ( کتاب، فیلم ، برنامه یا نرم افزار ) و یا خدمات خاصی( مراقبت از حیوانات، پرستاری بچه، مربی گری، مشاوره، آموزش) باشد.

 

7. کار خود را با برنامه ریزی قبلی انجام دهید

به نحوه ارائه محصولات شرکت های معتبری مانند اپل دقت کنید.آ نها محصولات خود را تنها در قفسه یا وب سایت خود قرار نمی دهند. شرکت اپل قبل از ارائه یک محصول، چند ماه زمان صرف طراحی مناسب آن می کند و به همین دلیل زمانی که محصول را به بازار عرضه می شود مردم روزهای زیادی را پشت در فروشگاه ها صف می کشند تا اولین نسخه های آن را دریافت کنند.

مطالعه کتاب launch نوشته ” جف واکر” کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد

 

8. فرد موفقی را الگوی خود قرار دهید

بهترین راه ممکن برای آگاهی از اطلاعات ضروری و کسب مهارت های مورد نیاز برای موفقیت ، شناسایی و الگو قرار دادن افرادی است که در زمینه کاری مورد نظر شما موفقیت کسب کرده اند. به جای اینکه تلاش کنید  تا تمام تصمیمات کاری را خود بگیرید و تمام کارها را خود انجام دهید، به دنبال یافتن کسی باشید که در حال حاضر به هدف شما دست یافته است. به نحوه موفقیت او دقت کنید و راهکار مورد استفاده او را الگوی کار خود قرار دهید.

علاوه بر مشاوره حضوری با یک فرد موفق، سعی کنید به استخدام یک مربی، مطالعه کتاب های مناسب و جستجوی مقاله های مرتبط در اینترنت بپردازید. بعد از بررسی جوانب مختلف ممکن است این کار را اولین گام خود در دستیابی به موفقیت قرار دهید.

منبع : Nikoo

بازگشت
تگهای مطلب : کسب درآمد, درآمد زایی
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
پست های ویژه