ورود به سایت

 

دانلود رایگان سریال 13 شمالی

دانلود رایگان سریال گلشیفته

طرح پايش بازار كالا و خدمات ويژه نوروز تا 15 فروردين ادامه دارد

در تاریخ : 93.12.18

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد؛ معاون بازرسي و نظارت سازمان حمايت مصرف كنندگان و توليدكنندگان تاكيد كرد : بازار شب عيد آرامش كافي دارد و هدف ما دسترسي راحت تر شهروندان به كالاهاي پرتقاضا با قيمت و كيفيت مناسب است.
مجتبي فراهاني در مصاحبه با این راديو ، از آغاز طرح پايش بازار كالا و خدمات ويژه نوروز از روز 15 اسفند خبر داد و گفت : اين طرح تا 15 فروردين ادامه خواهد داشت.
وي افزود : در اين طرح سازمان هاي ميرات فرهنگي و صنايع دستي و گردشگري ، سازمان ملي استاندارد، تعزيرات حكومتي ، دانشگاه هاي علوم پزشكي ، اتاق اصناف و اتحاديه ها و ديگر نهادهاي دست اندركار همكاري دارند و به طور شبانه روزي و در قالب گشت هاي مشترك بر بازار نظارت مي کنند.
فراهاني افزود : در طرح پايش بازار كالا و خدمات ويژه نوروز با همكاري 3 هزار نفر نيروي بازرس و 
 22 هزار نفر نيروي بازرس افتخاري به عنوان فرزندان اين ملت ، بازار رصد مي شود.
معاون سازمان حمايت مصرف كنندگان و توليدكنندگان اظهار داشت : رسيدگي به شكايات مردمي ، ناامن كردن فضا براي افراد سودجو ، ايجاد آرامش براي شهروندان و جلوگيري از كمبودهاي کاذب ، نطارت بر فروش هاي فوق العاده را هدفگذاري کرده ايم.
به گفته فراهاني ؛ لباس ها و پوشاك ، كيف و كفش ، آجيل و خشكبار ، انواع ميوه و صيفي ، شيريني ، لبنيات ، مواد پروتئيني و قند و شكر در اولويت نظارت قرار دارد و بر دفاتر آژانس هاي هواپيمايي ، حمل و نقل برون شهري ، اماكن تفريحي ، سياحتي ، زيارتي ، واحدهاي اقامتي ، غذاخوري هاي بين شهري ، خشكشويي ها و قاليشويي ها ، ميادين ميوه و تره بار ، نمايشگاه هاي عرضه مستقيم كالا نظارت مي شود.
فراهاني گفت : 360 نمايشگاه در سراسر كشور با 30 هزار غرفه عرضه مستقيم كالا با تخفيف ويژه در حال برگزاري است و هدف ما رسيدگي سريع با شكايت و انتقادهاي شهروندان است و سامانه 124 به طور شبانه روزي اماده دريافت نظر و شكايت مردمي است.
 
بازگشت
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
حیات وحش و دیدنیهای ایران و جهان( مشاهده تمام مطالب )