ورود به سایت

 

قیمت‌های ۲برابری بلیط پروازهای چارتری ظلم به مردم است

در تاریخ : 93.12.18
فیس بوک
تویتر
گوگل پلاس
فیس نما
سرزمین آریایی به نقل از تسنیم، سیدحسین هاشمی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی استان تهران ‌از هزینه‌های اضافی پروازهای چارتری انتقاد کرد و افزود: این گونه خدمات پروازی و تحمیل هزینه بیشتر به مشتریان، ظلم به مردم است.
 وی اضافه کرد: درباره خدمات پروازهای چارتری به وزیر راه و شهرسازی نیز گفته‌ام که آنها با تحمیل قیمت‌های دوبرابری بابت هزینه بلیت، به مردم ظلم می‌کنند و باید برای آن چاره‌ای شود.
 هاشمی همچنین با اشاره به گزارش مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان درباره نمایشگاه‌های بهاره گفت:‌ خوشبختانه در این نمایشگاه‌ها امسال نسبت به سال قبل قیمت مناسب‌تر بود که رضایت مشتریان را نیز در پی داشت.
 استاندار تهران در عین حال خاطرنشان کرد: البته تا رسیدن به نمایشگاه‌های فصلی در تراز پایتخت فاصله داریم که باید این فاصله پر شود.
 هاشمی اشاره‌ای نیز به وضع ظاهری شهر تهران و تلاش دستگاه‌ها برای پیراستن چهره شهر از برخی معضلات داشت و گفت: باید چهره پایتخت کشور به‌گونه‌ای باشد که مسافر نوروزی با اولین بازدید از شهر تمایل پیدا کند دوباره برای بازدید در سال‌های آینده نیز به تهران بیاید.
 وی افزود:‌ مسئولان شهری به‌ویژه درمورد مبادی ورودی شهرها، سرویس‌های بهداشتی و جمع‌آوری زباله‌ها حساس‌تر باشند چرا که سفر نوروزی در ذهن مردم سفری ماندگار و خاطره‌انگیز است بنابراین نتیجه این سفر باید در ذهن مسافر مثبت و جذاب باشد.
 
 

 

بازگشت
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
پرسش :
پایتخت ایران کدام شهر است ؟
پاسخ : *
حیات وحش و دیدنیهای ایران و جهان( مشاهده تمام مطالب )