ورود به سایت

 

دانلود رایگان سریال 13 شمالی

دانلود رایگان سریال احضار

قیمت مرغ کاهش یافت

در تاریخ : 93.12.17

مهدی یوسف خانی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که کاهش قیمت گوشت مرغ نهایتا تا حدود 7200 تومان ادامه خواهد داشت، گفت: قیمت مرغ تا پایان سال حدود 100 تا 200 تومان دیگر کاهش می‌یابد.
 وی با بیان اینکه امروز - یکشنبه - قیمت مرغ زنده در مرغداری 5000 تومان بوده است، اظهار کرد: قیمت عمده فروشی هر کیلوگرم گوشت مرغ 7000 تومان و خرده‌فروشی آن 7400 تومان است.
 رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی همچنین با بیان اینکه با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و افزایش میزان تقاضا، قیمت ماهی از اواخر هفته حدود 15 درصد افزایش می‌یابد، گفت: با توجه به افزایش میزان تقاضا برای خرید ماهی در روزهای پایانی سال، قیمت آن از مقداری افزایش می‌یابد و بعد از این ایام قیمت مجددا به روال قبل و حتی کمتر بازمی‌گردد.
 به گزارش ایسنا، مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام نیز روز گذشته از توزیع 12 هزار تن گوشت مرغ و گوشت قرمز به منظور کاهش قیمت ها در بازار خبر داده و گفته بود که با ادامه توزیع گوشت مرغ، تا پایان امسال می توانیم به قیمت منطقی 7000 تومانی وزارت جهاد کشاورزی برای این محصول برسیم.
 به گفته یاسایی از ابتدای امسال و با هدف حمایت از تولیدکنندگان، خرید گوشت مرغ در دستور کار شرکت پشتیبانی امور دام قرار گرفت؛ به گونه ای که تا حدود هفتم بهمن ماه 135 هزار تن گوشت مرغ خریداری و ذخیره سازی شد که به همراه ذخایر موجود به 150 هزار تن رسید.
بازگشت
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم حضرت معصومه (س) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
حیات وحش و دیدنیهای ایران و جهان( مشاهده تمام مطالب )