ورود به سایت

 

بازگشایی قطعه ۴ آزاد راه تهران - شمال

در تاریخ : 93.12.17
فیس بوک
تویتر
گوگل پلاس
فیس نما

به گزارش ایسنا، علی نورزاد در حاشیه بازدید از آزاد راه تهران- شمال و پروژه های راهسازی شهرستان چالوس گفت: یکی از مشکلاتی که در آزاد راه تهران -شمال داشتیم بحث زمین شناسی بود که در تمام پروژه های دنیا انجام می شود که در ایران نیز لحاظ می شود.
 نورزاد افزود: در مسیر قطعه چهار آزاد راه تهران -شمال از مرزن آباد تا چالوس 79 نقطه شناسایی شد که با ناپایداری زمین مواجه هستیم و 350 دستگاه ماشین آلات حوزه راهسازی در این مسیر در حال ایمن سازی و بازسازی هستند.
 معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: با توجه به بازدید چند ماه قبل که از این مسیر داشتم کمتر از دوماه فعالیت های بسیار خوبی صورت گرفته و همانطور که پیش از این هم قول داده شد 25 اسفند این مسیر آماده تردد هموطنان خواهد بود .
 نورزاد تاکید کرد: در منطقه یک آزاد راه تهران -شمال نیز با بنیاد مستضعفان و پیمانکاران چینی صحبت شده است و تجهیز کارگاه انجام و از 25 اسفند عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
 قطعه چهارم آزاد راه تهران - شمال به دلیل رانش های متعدد بنا به دستور رییس بنیاد مستضعفان به عنوان پیمانکار این قطعه و معاون وزیر راه و شهرسازی از پنجم دی امسال بسته و قرار شد طبق برنامه پس از رفع نقاط حادثه خیز آن دوباره بازگشایی شود.
 
بازگشت
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
پرسش :
حرم امام رضا (ع) ( امام هشتم ) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
حیات وحش و دیدنیهای ایران و جهان( مشاهده تمام مطالب )