ورود به سایت

 

مدارس بندرعباس امروز عصر تعطیل شدند

در تاریخ : 93.12.17
فیس بوک
تویتر
گوگل پلاس
فیس نما

سرزمین آریایی به نقل ازسلامت نیوز: مدیر کل روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: به دنبال تشدید آلودگی هوا در استان و رسیدن آن به مرز بحرانی، مدارس بندرعباس در شیفت بعد ازظهر تعطیل شدند. 

نعمت روزپیکر در گفت‌و‌گو با آنا، با اشاره به علت تعطیلی مدارس در شیفت بعد از ظهر شهرستان بندرعباس اظهار کرد: به دنبال تشدید آلودگی هوا در استان و رسیدن آن به مرز بحرانی، مدارس بندرعباس در شیفت بعد ازظهر تعطیل شدند.

وی تاکید کرد: این تعطیلی شامل حال تمام مدارس در تمام مقاطع تحصیلی در شهرستان بندرعباس است، البته مدارس ابتدایی شیفت صبح میناب نیز به علت آلودگی هوا تعطیل بودند.

روزپیکر در خصوص تعطیلی مدارس در سایر شهرستان‌ها اضافه کرد: فرمانداری‌ها می‌توانند با توجه به میزان آلودگی هوا و شرایط جوی نسبت به تعطیلی مدارس اقدام کنند.

مدیر کل روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استان هرمزگان تصریح کرد: هم اکنون نمی‌توان درباره تعطیلی مدارس در روز آینده اظهار نظر کرد.

وی ادامه داد: ما منتظر نظر کارشناسی کارگروه بحران برای اعلام تعطیلی مدارس در روز آینده (یکشنبه) هستیم که تا شب اعلام می‌شود.

روزپیکر خاطرنشان کرد: امروز برای نخستین مرتبه در سال تحصیلی 93-94، مدارس به دلیل آلودگی هوا تعطیل شدند.

بازگشت
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
پرسش :
حاصل جمع دو با دو به حروف چند می شود ؟
پاسخ : *
حیات وحش و دیدنیهای ایران و جهان( مشاهده تمام مطالب )