ورود به سایت

 

عکس/کاشت نهال توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

در تاریخ : 93.12.17
فیس بوک
تویتر
گوگل پلاس
فیس نما

سلامت نیوز: معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، اردوی دانشجویی" گنبد گیتی" را به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی برگزار کرد.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی ، معاونت فرهنگی این واحد همزمان با روز درختکاری و هفته منابع طبیعی و با هدف ايجاد شرايط بهره مندی دانشگاهيان از محیط طبیعی كوهستان وحفظ سلامت جسم و روان ایشان و حفاظت ازمحیط زیست و همچنین تقويت روحیه نشاط و سرزندگي در دانشجويان واستفاده از فضاي مناسب كوهستان براي انجام برخي فعاليتهاي فرهنگي،در قالب"برنامه فرهنگی هماهنگ کشوری گنبد گیتی" اردوی دانشجویی را برای 50 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در روز جمعه15اسفند ماه سال جاری در ارتفاعات شمال تهران (پارک سورتمه تهران)برگزار نمود.
در این برنامه و طبق هماهنگی هایی که جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با شهرداری منطقه یک تهران انجام داده بود دانشجویان ضمن کوهپیمایی و بهره مندی از فضای کوهستان مراسم کاشت نهال را هم انجام دادند و در طول انجام این کار از توضیحات کارشناسان محیط زیست شهرداری تهران در مورد نحوه کاشت ونگهداری از درخت، پوشش گیاهی منطقه دربند و نحوه پرورش گل وگیاه در فضاهای بسته وآپارتمانی بهره مند شدند.
همچنین در پایان این برنامه که با استقبال خوب دانشجویان برگزار شد مسئولین اردو توضیحاتی درخصوص مسابقه خاطره نویسی و عکاسی که در حاشیه این برنامه برگزارخواهد شد را ارائه و فرم های مربوطه را بین دانشجویان توزیع نمودند.

درختکاری دانشجویان علوم پزشکی شهید بهشتی

بازگشت
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
پرسش :
حرم حضرت معصومه (س) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
حیات وحش و دیدنیهای ایران و جهان( مشاهده تمام مطالب )