ورود به سایت

 

انحلال برخی تعاونی‌های مسکن مهر به‌دلیل تخلف

در تاریخ : 93.12.17
فیس بوک
تویتر
گوگل پلاس
فیس نما

احمد اصغری مهرآبادی در گفت‌وگو با  تسنیم، اظهار کرد:‌ گزارش مربوط به تخلفات پنهان طرح مسکن مهر تهیه و به دفتر وزیر راه و شهرسازی ارسال شده که بر این اساس قرار شده برخی از تعاونی‌های مسکن مهر ــ به‌دلیل تخلفات ــ منحل شوند.
 وی تصریح کرد: موضوع تخلف پنهان مسکن مهر از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط (شرکت عمران شهرهای جدید ایران) پیگیری شده و قرار بر این بوده تعدادی از تعاونی‌های متخلف شهر جدید پرند منحل شوند.
 وی پیش‌تر از تعیین فردی برای پیگیری دستور آخوندی وزیر راه و شهرسازی در رابطه با رسیدگی به تخلفات پنهان مسکن مهر خبر داده و گفته بود: به‌زودی نتیجه این بررسی‌ها به اطلاع وزیر راه می‌رسد.
 مهرآبادی افزود: علاوه بر بنده به‌عنوان قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، نریمان مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران و همچنین مدیرکل حراست وزارت راه و شهرسازی نیز پیگیر تخلفات مسکن مهر هستند.
 قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با بیان "فردی را مأمور پیگیری تخلفات پنهان مسکن مهر تعیین کرده‌ایم که این مناطق مورد نظر را به‌خوبی می‌شناسد" تصریح کرد: با توجه به اهمیت این موضوع و دستور وزیر راه و شهرسازی بر پیگیری این تخلفات، پس از بررسی‌های لازم به‌زودی درباره نتایج به دست آمده به وزیر راه و شهرسازی گزارشی ارائه خواهم کرد.
 
بازگشت
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
حیات وحش و دیدنیهای ایران و جهان( مشاهده تمام مطالب )