ورود به سایت

 

فیلم بمب یک عاشقانه

دانلود سریال هیولا

دانلود مسابقه رالی ایرانی 2

دانلود رایگان سریال ریکاوری

دانلود اولین تریلر فیلم The Water Diviner با بازی و کارگردانی راسل کرو

در تاریخ : 93.09.02

دانلود اولین تریلر ( آنونس ) فیلم

The Water Diviner

 با بازی و کارگردانی راسل کرو

اولین تریلر رسمی از فیلم «پیشگوی آب» (The Water Diviner) با بازیگری و کارگردانی راسل کرو منتشر شد.پ

 

بنابر گزارش اختصاصی ، «پیشگوی آب» اولین تجربه کارگردانی فیلم بلند سینمایی راسل کرو می باشد که فیلمنامه آن را اندرو آناستاسیوس و اندرو نایت نوشته اند. راسل کرو متولد سال ۱۹۶۴ در ولینگتن نیوزیلند می باشد که پس از یک دوره طولانی بازی در سریال‌ های تلویزیونی اولین نقش سینمایی خود را در سال ۱۹۹۰ در فیلم «زندانیان خورشید» ایفا کرد و با «محرمانه لس‌آنجلس» در سال ۱۹۹۷ به شهرت بین‌ المللی رسید و پس از آن در فیلم‌ هایی مانند «نفوذی»، «اثبات زنده بودن»، «ذهن زیبا»، «مرد خاکستر نشین»، «۳:۱۰ به یوما»، «رابین هود» و «بینوایان» بازی کرد و در سال ۲۰۰۰ برای ایفای نقش اصلی «گلادیاتور» برنده جایزه اسکار شد. وی تاکنون دو فیلم مستند و یک فیلم کوتاه کارگردانی کرده است.

 

اولگا کوریلنکو، جی کورتنی، یلماز اردوغان و ایزابل لوکاس از دیگر بازیگران این عنوان هستند که قرار است ۲۶ دسامبر ۲۰۱۴ (۵ دی ۲۰۱۴) در استرالیا به اکران عمومی درآید.

 

خلاصه داستان :

یک کشاورز استرالیایی (راسل کرو) اندکی پس از به پایان رسیدن جنگ جهانی اول در اوایل قرن بیستم به استانبول ترکیه سفر می‌کند تا از سرنوشت دو پسرش که احتمال می‌رود در عملیات گالیپولی (نبردی میان بریتانیا،کشورهای مشترک‌ المنافع و فرانسه با امپراتوری عثمانی‌ ها و متحدان آلمانی و اتریشی مجارستانی آن در سال ۱۹۱۵ که به پیروزی عثمانی انجامید) کشته یا اسیر شده باشند، مطلع شود.

 

 

The Water Diviner

 

 

 

 

 

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم حضرت معصومه (س) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه